Naše tipy


Termíny

Termín odevzdání práce

Blíží se termíny odevzdání bakalářských prací a tak máte nejvyšší čas objednat desky pro svou práci.


Tip jak ušetřit

Na poslední chvíli

Zadejte výrobu desek Vašich prací s předstihem alespoň 3 dnů a získáte tak nejnižší cenu.


Nemám čas, ale stále přemýšlím

Termín

Zadejte objednávku online a máte ušetřen zase nějaký čas. Při objednávce přes internet bude stačit pouze jedna návštěva, kdy si vyzvednete svoje opečovávané a vymazlené dílko.


Jak objednávat

Desky pro Vaši diplomovou, bakalářskou, absolventskou, disertační či jakoukoliv jinou práci, můžeme vyrobit klidně dopředu, když ještě pracujete na obsahu. Stačí jen znát přibližný počet stran Vaší práce, protože od toho se odvíjí velikost hřbetu desek.

 

šířka
typ
kapacita listů
5 mm AA 20-40
10 mm A 41 - 90
13 mm B 91 - 120
16 mm C 121 - 145
20 mm D 146 - 185
24 mm E 186 - 230
28 mm F 231 - 265
32 mm G 266 - 300


Počítejte prosím každý list, který se cvakne do pevných desek. (čistý přední list, čistý zadní list, apod...)

Desky vyrábíme standardně do 3 pracovních dnů už od 149,-Kč/ks. Jsme také schopni připravit desky do dvou dnů za 270,-Kč/ks, nebo také jako express zakázku do 24 hodin za 350,-Kč/ks. Cena desek je včetně 4 řádků textu a pokud tam bude řádků víc, tak za každý další řádek účtujeme 25,-Kč/ks.

 

Desky


Desky pro Vaši diplomovou, bakalářskou, absolventskou, disertační či jakoukoliv jinou práci nabízíme ve třech barvách. Bordó, modrá a černá. Ražbu na desky provádíme buď s pomocí stříbrné, nebo zlaté fólie. Také Vám můžeme do desek dát například kapsu na CD, nebo chlopeň na přílohy. Chlopeň je na přílohy, které nejdou cvaknout do desek (například když někdo píše o restauraci a potřebuje k práci dodat jídelní, nebo nápojový lístek, nebo nějaké letáčky, apod...) Kapsa na CD i chlopeň se může dát buď do všech prací, které objednáte, nebo pouze do jedné. Pokud se Vaše přílohy skládáji z výkresů, které je nutno složit do požadované velikosti, je třeba nás o této situaci informovat. Všechny tyto detaily prosím upřesněte ve své objednávce.

Jakmile budete mít obsah hotový, jsme schopni jej taky vytisknout v požadovaném množství ovšem pouze ve formátu pdf. Soubor je lepší zaslat klidně v den kdy si budete chtít hotové práce vyzvednout, nebo osobně přinést na jakémkoliv mediálním nosiči (flash, CD, SD karta, apod...)

Také Vám můžeme svázat do desek Vaše vytištěné listy, ale musíte dodoržet gramáž papíru. Kdybyste měli papír vyšší gramáže, může se stát, že se nevleze do Vám objednaných desek. My tiskneme na kancelářský papír 80-ti gramový. Barevný tisk stojí u nás 8,-Kč a černobílý tisk 1,-Kč.

Dále také nabízíme možnost vypálení Vaší práce na CD. Přičemž jeden kus stojí 15,-Kč. Samotná kapsa na CD stojí také 15,-Kč a chlopeň na přílohy vychází na 50,-Kč/kus.

Takže pokud už se chystáte objednat Vaše desky, připravte si všechny následující informace:
• termín kdy chcete desky vyzvednout
• počet listů, nebo typ desek (AA, A, B, C, D...)
• barva desek (bordó, modrá, černá)
• barva zlacení (stříbrná, zlatá)
• zda chcete kapsu na CD, nebo chlopeň na přílohu či nikoli
• telefon a email na vás 

V případě jakýchkoliv dotazů nás samozřejmě kontaktujte.